Flip ad Flip ad

Kontakt

Newsletter

Newsletter 1x za 2 měsíce.
Informace o slevách, novinkách.

 

1.) Maxistavebnice 1 - odkaz na VIDEOKLIP - KIPITO Maxistavebnice

2.) Maxistavebnice 2 - odkaz na VIDEOKLIP - KIPITO Maxistavebnice 2

KIPITO Maxistavebnice dřevěná - dřevěná stavebnice se skládá z velkých dřevěných kostek, velkých dřevěných hranolů, součástí jsou dřevěná kola, tyčky, kolíky, hadička, provaz. Maxistavebnice nadchne tím, že je možné stavět prostorově velké stavby. Rozvíjí kreativitu, zručnost, představivost.

 

3.) Kreativní stavebnice tyčka - odkaz na VIDEOKLIP - Kreativní stavebnice tyčka

Kreativní stavebnice tyčka vyrábí se 3 velikostních variantách - Tužkovník, Krabička vysoká, Box A4. Děti si podle fantazie sestaví dřevěnou krabičku a pak ji různým způsobem mohou využít. Tyčky, korálky a laťky slouží k sestavení. Variabilita a kreativita dřevěné hračky je v sestavování a poté v praktickém využití a radosti z vlastních krabiček. Rozvíjí kreativitu, zručnost, představivost. Součásti výrobku: Laťky, tyčky, bočnice, dno, kolíky, korálky, dřevěné kladívko. Materiál: masivní dřevo, barevné dřevěné korálky

 

4.) Dětská tabule a organizéry - odkaz na VIDEOKLIP - Dětská tabule - nástěnka

Tabule dětská – magnetická, korková, černá. Děti mohou kreslit křídami, využívat magnetickou tabuli, popisovat tabuli fixem, využívat korkovou část tabule. Součástí tabule je počítadlo (těšidlo - s počtem dnů v měsíci, aby si děti mohly odpočítávat a těšit se), tři magnetky (magnetka víla, pirát a sluníčko) a fix na popisování magnetické tabule. Tabule je tvořivá a praktická pomůcka, rozvíjí kreativitu.

 

5.) Vkládací krabička s tvary - odkaz na VIDEOKLIP Vkládací krabička s tvary

Dřevěná krabička z bukového dřeva má horní odnímatelné víko, ve kterém jsou otvory různých tvarů. Součástí hračky je 9ks dřevěných tvarů (špalíčků), které si děti do víka vkládají. Na přední části krabičky je umístěn barevný dřevěný obrázek - sluníčko, kravička, dinosaurus, víla. Obrázek ze dřeva je ve středu připevněn ke krabičce a děti jím mohou otáčet dokola. Didaktická hračka pomáhá rozvíjet motorické schopnosti.

 

6.) Hračka 9v1 - odkaz na VIDEOKLIP Hračka 9v1

7.) Hračka 9v1 soutěž - odkaz na VIDEOKLIP Hračka 9v1

Multifunkční dřevěná hračka zahrnující 9 možností využití: 1. Stolní hra, 2. Magnetická tabule s magnetkami, 3. Černá tabule, 4. Folie pro zakládání výkresů, 5. Počítadlo, 6. Domeček s okénky, 7. Stoleček, 8. Židlička, 9. Úložný prostor pro hračky. Hračka rozvíjí intelekt a senzomotorické schopnosti, podporuje kreativitu a představivost. Součásti: dřevěná krabice, víko se stolní hrou, 2ks destiček zakrývající okénka, 1ks magneky sluníčko, hrací kostka, 4ks dřevěných figurek.

 

8.) Dřevěné kostky s obrázky - odkaz na VIDEOKLIP Dřevěné kostky s obrázky

Velké dřevěné kostky ze dřeva velikost kostek 6x6x6cm. Kostky jsou hladce obroušené, bez povrchové úpravy. 6ks kostek ze dřeva je oboustranně gravírováno obrázky. Dřevěná hračka rozvíjí motorické schopnosti a kreativitu.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUÁLNĚ

 

 

SLEVY - ŽIDLE KOČKA sleva 400 Kč - vybrané druhy,  SLEVA HRAČEK 9v1


 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Flip ad Flip ad

Akční nabídka

Všechny slevy