Flip ad Flip ad

Kontakt


NÁŠ VÝROBNÍ SORTIMENT:

 

 LARIX-TOZ, s.r.o. výroba ze dřeva – výroba nábytkových dílců, nábytku, hraček a obalů.

 

1) VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

- Firma LARIX-TOZ vyrábí dřevěné kreativní hračky KIPITO. Hračky rozvíjí tvořivost, zručnost, intelekt. Přírodním materiálem jako je dřevo chceme dětem přiblížit přírodu na dotyk a rozvíjet zábavným způsobem tvořivost, intelekt, zručnost.

Výrobní sortiment zahrnuje dřevěné kostky s obrázky a vkládací krabičky s tvary pro nejmenší děti. Větším dětem můžeme nabídnout kreativní stavebnici tyčka a maxistavebnici, která nadchne dětí velikostí. Dále jsou v sortimentu dětské a rodinné tabule (nástěnky) a originální multifunkční dřevěné hračky.

Dřevěné hračky prezentujeme pod značkou KIPITO.

Všechny naše dřevěné hračky jsou certifikované TZÚS Praha (České Budějovice) a splňují požadavky na bezpečnost hraček dle ČR i EU.

Jsme český výrobce dřevěných hraček a český výrobce dětského masivního nábytku.

Hračky KIPITO vyrábíme ve 2 provozovnách firmy LARIX-TOZ v Kadově u Blatné, v jižních Čechách.


2) VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ A NÁBYTKU

NÁBYTKOVÉ DÍLCE

Vyrábíme nábytkové dílce dle specifikace odběratele. Sériová výroba nábytkových dílců z masivu. Vyrábíme součásti stolů, postelí, skříní. Výroba zejména z bukového, borového a jasanového masivu. Výrobky jsou buď bez povrchové úpravy, nebo včetně povrchové úpravy. Dílce jsme schopni dodávat s FSC certifikací. Máme certifikát FSC (Forest Council Stewardship) – certifikace šetrného lesního hospodaření a můžeme dodávat výrobky v FSC kvalitě.

NÁBYTEK

Vyrábíme nábytek převážně z masivního dřeva. Nábytek můžeme dodávat i s certifikátem FSC.

Nábytek do dětského pokoje - Dětské židličky pro nejmenší, dětské stolky, rostoucí stoly, dětské postele, skříně, knihovny, komody, police.

Nábytek obývací, nábytek kancelářský – home office

Nábytkové a kancelářské doplňky - Vyrábíme botníky, prkénka, stojánky na časopisy, stojánky na preclíky, stojánky na foto, zarážky na knihy, odkladače na dokumenty, sety na grilování a pelíšky pro psy a kočky.


3) VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ

Bedny – dřevěné obaly

Mezi nejčastěji vyráběné obaly, které firma LARIX-TOZ vyrábí, patří bedny, rozměry dle přání zákazníka. Bedny je možno vyrábět ze dřeva, z OSB desek, z překližky i z jiných materiálů. Bedny mohou být dodávány zákazníkovi složené (skladné), nebo kompletně sestavené. Vyrábíme obaly zboží určené pro zahraniční destinace (vč. EU) s certifikátem ISPM 15 (týká se palet, beden, nástavců atd). Vlastníme certifikát Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu. Vyrobené dřevěné přepravní obaly mohou být tímto symbolem opatřeny.

Certikifát ISPM 15 – Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu

Atypické obaly – krabice, krabičky

Různé součásti pro průmyslovou výrobu. Dřevěné součásti (dle individuálního požadavku) pro – elektrotechnický průmysl, pro strojírenský průmysl, sklářský průmysl, výrobu mobiliářů,..


 


DomůDomů

Zakłady sportowe w Mostbet dodają dodatkowej ekscytacji oglądaniu meczów ulubionych drużyn i sportowców. Dołącz do nas - https://mostbet.com.pl/