Flip ad Flip ad

Kontakt

Židle OVÁL dětská masiv

Židle OVÁL dětská masiv

Dětská dřevěná židlička z masivu, kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek.

Více detailů


755Kč s DPH
624Kč bez DPH

4501

Dostupnost: skladem


Židle OVÁL dětská masiv - přírodní provedení

 

Výška 56cm, výška sedátka 27cm, sedák 30 x30cm, hmotnost 2,4 kg

Dětská židlička je nepostradatelnou součástí dětského pokoje. Je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, bez laku, ošetřena olejem pro dětský nábytek. Lze kombinovat se stolkem i lavičkou ze stejného materiálu a vytvořit dětem krásné a tvůrčí prostředí.

Výrobek je vyroben z masivního dřeva – borovice, je dodáván v transportním balení - 2 částech, které se jednoduše smontují. Návod je přiložen.

Povrchová úprava je provedena přírodním olejem certifikovaným pro dětský nábytek, ošetřuje dřevo, nechrání však před mechanickým poškozením.

Nábytek je určen pro děti batolecího a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Nábytek je určen pro děti, které již samostatně sedí (týká se židličky a lavičky) a nehrozí u nich zvýšené riziko pádu, zároveň by dítě při sedu mělo nožičkami dosáhnout na zem. Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Je možné vytvořit sestavu ze stolku, židliček a lavičky, vše ze stejného materiálu, a vytvořit dětem krásný koutek v dětském pokojíčku.

Zakłady sportowe w Mostbet dodają dodatkowej ekscytacji oglądaniu meczów ulubionych drużyn i sportowców. Dołącz do nas - https://mostbet.com.pl/