Flip ad Flip ad

Kontakt

STOLEK MASIV borovice

Stolek je vyroben z masivního dřeva. Je nepostradatelný pro dětské hry, tvoření i malování.

Více detailů


1 140Kč s DPH
942Kč bez DPH

4401

Dostupnost: skladem


STOLEK MASIV - borovice

Výška 46cm, deska 60x60cm, hmotnost 5,9 kg.

Dětský stůl je vyroben z masivního dřeva, je hladce opracovaný, pevně sestavený. Kvalitní a praktický. Je nepostradatelný pro dětské hry, tvoření i malování. Možno vytvořit sestavu z masivního stolečku, židliček i lavičky.

Stoleček je vyroben z masivního dřeva (borovice), je dodáván plně sestaven a jeho konstrukce nevyžaduje pravidelnou údržbu.

Povrchová úprava je provedena přírodním olejem certifikovaným pro dětský nábytek, ošetřuje dřevo, nechrání však před mechanickým poškozením, ale horní deska stolu je lakovaná bezbarvým lakem pro vyšší odolnost a snadnou údržbu. Materiály jsou certifikované pro dětský nábytek.

Nábytek je určen pro děti batolecího a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Zakłady sportowe w Mostbet dodają dodatkowej ekscytacji oglądaniu meczów ulubionych drużyn i sportowców. Dołącz do nas - https://mostbet.com.pl/